Natūrali apsauga gamtoje su aromaterapija

Vasaros pradžia… Ir atrodo, jog viskas priešaky: šiluma, maudynės, uogos, daržovės ir kiti geri dalykai! Saulės vitaminai, poilsis gamtoje, kompanija ir iškylos. Visa tai nuostabu ir taip išsiilgta!

Kad turėtumėte gerą laiką, nepamirškite pasirūpinti apsauga gamtoje! Žinoma, natūralia ir saugia net patiems mažiausiems. Todėl norime trumpai pasidalinti naudingais KAP KAP aromaterapiniais patarimais vasaros sezonui.
Skaitykite toliau

Kaip apsaugoti vaikus nuo ligų su aromaterapija?

Šaltasis metų laikas- išbandymas visai šeimai. Temperatūrų kaita ir padidėjusi rizika peršalimams, siaučiantys virusai, gripai vaikų darželiuose ir mokyklose. Daugelis pagalvojame, ar aplenks susirgimai kiekvieno šeimą ir su baime žvelgiame į sergančius aplinkinius. Kiekvienai mamai neramu dėl savo vaiko ir linkime jam paties geriausio, todėl norint išvengti šių negalavimų, būtina užtikrinti prevenciją ir stiprinti sveikatą, vaikų imunitetą nelaukiant, kol ligos ims plisti plačiai. Aromaterapiniai mišiniai bei eteriniai aliejai, padės apsaugoti mažuosius ir visą šeimą nuo ligų.
Skaitykite toliau

Ar žinote, kad kvepalai gali ne tik skaniai kvepėti, bet ir apsaugoti nuo virusų?

Kvepalai "Ramybė"

Jau nuo mažų dienų vaikai mėgsta kvėpintis. Pirmiausia su smalsumu nori išbandyti tėvų kvepalus, paaugus atsiranda noras turėti savo privatumą ir savo mėgstamus kvepalus. Kai aplink kvepalų pasirinkimas toks platus, o animacinių filmų, žaidimų ir kitų populiarių herojų įtaka vaikų pasirinkimui taip pat daro didelę įtaką, išsirinkti saugų variantą išties nelengva.  Tėvams dažniausiai kylantys klausimai: „Kada vaikui galima kvėpintis? Ar tai nekenkia? Kuo kvėpinti savo vaikus?“
Skaitykite toliau

Kūdikių aromaterapija

kūdikių aromaterapija

Kūdikio atėjimas į kiekvieną šeimą yra stebuklas. Tėvus aplanko daug įvairių emocijų: labai džiaugiamės vaikeliu, tačiau tuo pačiu jaučiame ir didelę atsakomybę už naujos gyvybės sveikatą. Tėvams iškyla klausimų, kartais labai elementarių, tačiau atsakymą surasti pakankamai sudėtinga. Šiandien noriu Jums papasakoti kelias gyvenimiškas situacijas, su kuriomis susidūriau augindama Adelę ir kaip tose situacijose man gelbėjo aromaterapija. Sausa odelė, pilvo diegliukai, neramus miegelis, pašutimai, dantų dygimas ir kiti klausimai bus apžvelgti mano publikacijoje.
Skaitykite toliau

Receptai kvapnioms vonioms

receptai kvapnioms vonioms

Norime pasidalinti su Jumis  keletu kvapnių vonių receptų, kurie padės jums atsipalaiduoti, atgauti jėgas, išsaugoti grožį , palepinti savo odą bei pastiprinti savo imuninę sistemą!

ATPALAIDUOJANTI: stiklinė pieno, 1 lašas ylang ylang, 3 lašai apelsinų, 2 lašai levandos.
ŠILDANTI: šaukštas migdolų aliejaus, 2 lašai cinamono, 2 lašai bergamotės, 2 lašai ylang ylang.
ATGAIVINANTI: šaukštas abrikosų kauliukų aliejaus, 1 lašas rozmarino, 3 lašai greipfruto, 1 lašas citrinos eterinių aliejų.
Skaitykite toliau

Kaip palengvinti adaptaciją ir apsaugoti vaiką nuo virusų?

adaptacija

Ruduo – ypatingas metų laikas. Tai lyg nauja pradžia, ypač mūsų mažiausiems, kuriems prasidėjo naujas etapas darželyje ar mokykloje. Vaiko adaptacija – didelis iššūkis tėvams ir auklėtojoms, tačiau sudėtingiausia pačiam vaikui išgyventi naują pradžią, perprasti naujojo pasaulio dėsnius, priimti ir susigyventi, sėkmingai socializuotis.
Adaptacijos laikotarpiu vaikai patiria daug streso ir įtampos, todėl jų sveikatos stiprinimas – labai svarbus uždavinys.

Kaip palengvinti vaikui adaptaciją su aromaterapija?

Skaitykite toliau