4 eteriniai aliejai sezoninei alergijai švelninti

Per pastaruosius 50 metų pasaulyje išaugo alerginių ligų, ypač vaikams. Manoma, kad alerginis rinitas, šienligė, išsivysto, kai organizmo imuninė sistema tampa jautresnė ir per daug ima reaguoti į aplinką. Sezoninė alergija sukelia nemalonius simptomus: sloga, čiaudulys, paraudusios ir ašarojančios akys, sutrikęs kvėpavimas, dusulys. Žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos, kai keičiasi sezonai, laikas tampa itin varginantis.

Laimei eteriniai aliejai yra natūrali priemonė, kuri gali padėti sušvelninti sezoninės alergijos simptomus ir subalansuoti imunininę sistemą, įveikti padidėjusį organizmo jautrumą. Dėl stiprių antioksidacinių savybių, eteriniai aliejai padės detoksikuoti organizmą, kovoti su infekcijomis, bakterijomis ir parazitais. Jie mažina organizmų jautrumą išoriniams veiksniams ir švelnina imuninės sistemos reakciją, kai jis susiduria su alergenu. Buvo atlikti tyrimai ir numatyta, kad žemiau išvardyti eteriniai aliejai gali sušvelninti sezoninės alergijos simptomus ir pagerinti gyvenimo kokybę.

PIPIRMĖČIŲ ETERINIS ALIEJUS. Pipirmėtė lengvina kvėpavimą, mažina uždegimą, kas yra pagrindinė alerginių reakcijų priežastis.
Atlikti tyrimai su pipirmėčių eteriniu aliejumi, rodo, kad šis eterinis aliejus yra relaksantas kvėpavimo takams, padės atpalaiduoti nosies raumenis, išvalys sinusus ir turi priešuždegiminį poveikį – sumažina lėtinių uždegiminių sutrikimų, pvz., Alerginio rinito simptomus.  

EUKALIPTO ETERINIS ALIEJUS. Eukaliptas atveria sinusus, taip pagerindamas kraujotaką ir mažindamas alergijos simptomus. Tyrimai parodė, kad jis sukuria šaltą pojūtį nosyje, kuris padeda pagerinti oro srautą. Eukaliptas turi analgetinį ir priešuždegiminį poveikį, padeda išvalyti toksinus ir kenksmingus mikroorganizmus, kurie veikia kaip alergenai.

CITRINŲ ETERINIS ALIEJUS. Citrinų eterinis aliejus palaiko limfinės sistemos veiklą, slopina bakterijų augimą, stiprina imuninę sistemą ir detoksikuoja organizmą. Citrinų eterinis aliejus, skleidžiamas namuose, naikina ir šalina alergijos sukelėjus ore.

LEVANDŲ ETERINIS ALIEJUS. Levandų eterinis aliejus nuramina sezoninės alergijos simptomus, apsaugo nuo uždegimo ir gleivinių ląstelių plitimo. Veikia raminančiai, priešuždegimiškai.

SINERGIJA ŠIENLIGĖS SIMPTOMAMS ŠVELNINTI:

PIPIRMĖTĖ+LEVANDA + CITRINA
PIPIRMĖTĖ+EUKALIPTAS+LEVANDA

Rekomenduojame naudoti šiuos eterinius aliejus įkvėpiant, garinant namie, keletą lašų įlašinti į skalbimo ploviklį, išplaukite grindis. Su eteriniais aliejais apipurškite baldus, užuolaidas ir kilimus.

Natūrali apsauga gamtoje su aromaterapija

Vasaros pradžia… Ir atrodo, jog viskas priešaky: šiluma, maudynės, uogos, daržovės ir kiti geri dalykai! Saulės vitaminai, poilsis gamtoje, kompanija ir iškylos. Visa tai nuostabu ir taip išsiilgta!

Kad turėtumėte gerą laiką, nepamirškite pasirūpinti apsauga gamtoje! Žinoma, natūralia ir saugia net patiems mažiausiems. Todėl norime trumpai pasidalinti naudingais KAP KAP aromaterapiniais patarimais vasaros sezonui.
Skaitykite toliau

Kaip apsaugoti vaikus nuo ligų su aromaterapija?

Šaltasis metų laikas- išbandymas visai šeimai. Temperatūrų kaita ir padidėjusi rizika peršalimams, siaučiantys virusai, gripai vaikų darželiuose ir mokyklose. Daugelis pagalvojame, ar aplenks susirgimai kiekvieno šeimą ir su baime žvelgiame į sergančius aplinkinius. Kiekvienai mamai neramu dėl savo vaiko ir linkime jam paties geriausio, todėl norint išvengti šių negalavimų, būtina užtikrinti prevenciją ir stiprinti sveikatą, vaikų imunitetą nelaukiant, kol ligos ims plisti plačiai. Aromaterapiniai mišiniai bei eteriniai aliejai, padės apsaugoti mažuosius ir visą šeimą nuo ligų.
Skaitykite toliau

Ar žinote, kad kvepalai gali ne tik skaniai kvepėti, bet ir apsaugoti nuo virusų?

Kvepalai "Ramybė"

Jau nuo mažų dienų vaikai mėgsta kvėpintis. Pirmiausia su smalsumu nori išbandyti tėvų kvepalus, paaugus atsiranda noras turėti savo privatumą ir savo mėgstamus kvepalus. Kai aplink kvepalų pasirinkimas toks platus, o animacinių filmų, žaidimų ir kitų populiarių herojų įtaka vaikų pasirinkimui taip pat daro didelę įtaką, išsirinkti saugų variantą išties nelengva.  Tėvams dažniausiai kylantys klausimai: „Kada vaikui galima kvėpintis? Ar tai nekenkia? Kuo kvėpinti savo vaikus?“
Skaitykite toliau

Kūdikių aromaterapija

kūdikių aromaterapija

Kūdikio atėjimas į kiekvieną šeimą yra stebuklas. Tėvus aplanko daug įvairių emocijų: labai džiaugiamės vaikeliu, tačiau tuo pačiu jaučiame ir didelę atsakomybę už naujos gyvybės sveikatą. Tėvams iškyla klausimų, kartais labai elementarių, tačiau atsakymą surasti pakankamai sudėtinga. Šiandien noriu Jums papasakoti kelias gyvenimiškas situacijas, su kuriomis susidūriau augindama Adelę ir kaip tose situacijose man gelbėjo aromaterapija. Sausa odelė, pilvo diegliukai, neramus miegelis, pašutimai, dantų dygimas ir kiti klausimai bus apžvelgti mano publikacijoje.
Skaitykite toliau

Receptai kvapnioms vonioms

receptai kvapnioms vonioms

Norime pasidalinti su Jumis  keletu kvapnių vonių receptų, kurie padės jums atsipalaiduoti, atgauti jėgas, išsaugoti grožį , palepinti savo odą bei pastiprinti savo imuninę sistemą!

ATPALAIDUOJANTI: stiklinė pieno, 1 lašas ylang ylang, 3 lašai apelsinų, 2 lašai levandos.
ŠILDANTI: šaukštas migdolų aliejaus, 2 lašai cinamono, 2 lašai bergamotės, 2 lašai ylang ylang.
ATGAIVINANTI: šaukštas abrikosų kauliukų aliejaus, 1 lašas rozmarino, 3 lašai greipfruto, 1 lašas citrinos eterinių aliejų.
Skaitykite toliau

Kaip palengvinti adaptaciją ir apsaugoti vaiką nuo virusų?

adaptacija

Ruduo – ypatingas metų laikas. Tai lyg nauja pradžia, ypač mūsų mažiausiems, kuriems prasidėjo naujas etapas darželyje ar mokykloje. Vaiko adaptacija – didelis iššūkis tėvams ir auklėtojoms, tačiau sudėtingiausia pačiam vaikui išgyventi naują pradžią, perprasti naujojo pasaulio dėsnius, priimti ir susigyventi, sėkmingai socializuotis.
Adaptacijos laikotarpiu vaikai patiria daug streso ir įtampos, todėl jų sveikatos stiprinimas – labai svarbus uždavinys.

Kaip palengvinti vaikui adaptaciją su aromaterapija?

Skaitykite toliau