4 eteriniai aliejai sezoninei alergijai švelninti

Parašė / 9th gegužės, 2019 / Uncategorized / No Comments

Per pastaruosius 50 metų pasaulyje išaugo alerginių ligų, ypač vaikams. Manoma, kad alerginis rinitas, šienligė, išsivysto, kai organizmo imuninė sistema tampa jautresnė ir per daug ima reaguoti į aplinką. Sezoninė alergija sukelia nemalonius simptomus: sloga, čiaudulys, paraudusios ir ašarojančios akys, sutrikęs kvėpavimas, dusulys. Žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos, kai keičiasi sezonai, laikas tampa itin varginantis.

Laimei eteriniai aliejai yra natūrali priemonė, kuri gali padėti sušvelninti sezoninės alergijos simptomus ir subalansuoti imunininę sistemą, įveikti padidėjusį organizmo jautrumą. Dėl stiprių antioksidacinių savybių, eteriniai aliejai padės detoksikuoti organizmą, kovoti su infekcijomis, bakterijomis ir parazitais. Jie mažina organizmų jautrumą išoriniams veiksniams ir švelnina imuninės sistemos reakciją, kai jis susiduria su alergenu. Buvo atlikti tyrimai ir numatyta, kad žemiau išvardyti eteriniai aliejai gali sušvelninti sezoninės alergijos simptomus ir pagerinti gyvenimo kokybę.

PIPIRMĖČIŲ ETERINIS ALIEJUS. Pipirmėtė lengvina kvėpavimą, mažina uždegimą, kas yra pagrindinė alerginių reakcijų priežastis.
Atlikti tyrimai su pipirmėčių eteriniu aliejumi, rodo, kad šis eterinis aliejus yra relaksantas kvėpavimo takams, padės atpalaiduoti nosies raumenis, išvalys sinusus ir turi priešuždegiminį poveikį – sumažina lėtinių uždegiminių sutrikimų, pvz., Alerginio rinito simptomus.  

EUKALIPTO ETERINIS ALIEJUS. Eukaliptas atveria sinusus, taip pagerindamas kraujotaką ir mažindamas alergijos simptomus. Tyrimai parodė, kad jis sukuria šaltą pojūtį nosyje, kuris padeda pagerinti oro srautą. Eukaliptas turi analgetinį ir priešuždegiminį poveikį, padeda išvalyti toksinus ir kenksmingus mikroorganizmus, kurie veikia kaip alergenai.

CITRINŲ ETERINIS ALIEJUS. Citrinų eterinis aliejus palaiko limfinės sistemos veiklą, slopina bakterijų augimą, stiprina imuninę sistemą ir detoksikuoja organizmą. Citrinų eterinis aliejus, skleidžiamas namuose, naikina ir šalina alergijos sukelėjus ore.

LEVANDŲ ETERINIS ALIEJUS. Levandų eterinis aliejus nuramina sezoninės alergijos simptomus, apsaugo nuo uždegimo ir gleivinių ląstelių plitimo. Veikia raminančiai, priešuždegimiškai.

SINERGIJA ŠIENLIGĖS SIMPTOMAMS ŠVELNINTI:

PIPIRMĖTĖ+LEVANDA + CITRINA
PIPIRMĖTĖ+EUKALIPTAS+LEVANDA

Rekomenduojame naudoti šiuos eterinius aliejus įkvėpiant, garinant namie, keletą lašų įlašinti į skalbimo ploviklį, išplaukite grindis. Su eteriniais aliejais apipurškite baldus, užuolaidas ir kilimus.