Natūrali apsauga gamtoje su aromaterapija

Vasaros pradžia… Ir atrodo, jog viskas priešaky: šiluma, maudynės, uogos, daržovės ir kiti geri dalykai! Saulės vitaminai, poilsis gamtoje, kompanija ir iškylos. Visa tai nuostabu ir taip išsiilgta!

Kad turėtumėte gerą laiką, nepamirškite pasirūpinti apsauga gamtoje! Žinoma, natūralia ir saugia net patiems mažiausiems. Todėl norime trumpai pasidalinti naudingais KAP KAP aromaterapiniais patarimais vasaros sezonui.

Pirmiausia vasara aktualu pasirūpinti apsauga nuo uodų, erkių ir kitų vabzdžių, kas gamtoje neduoda ramybės. O ypač jei Jūs ar Jūsų vaikas esate alergiški vabzdžių įkandimams. Ką naudoti, kaip veiksmingai atbaidyti tuos niekadėjus?

Patys švelniausi eteriniai aliejai, kurie atbaido uodus bei tinka patiems mažiausiems yra levanda, arbatmedis, citrinžolė, kvapioji citrinžolė. Šie eteriniai aliejai įeina į purškiklio NUO UODŲ sudėtį, kurį drąsiai naudokite ant rūbų vaikams nuo gimimo. Labai veiksmingai purškikliu apipurkšti vežimėlį.  https://kapkap.lt/produktai/apsauga-nuo-uodu/

Visada rekomenduojame apsaugai įtraukti ir naudoti visus įmanomus būdus. Vakarojant gamtoje, nepamirškite užsidegti garintuvės– turėsite trejopą naudą: apsaugą gamtoje, puikų natūralų aromatą ir gerą, bendravimui tinkančią atmosferą. Garinkite anksčiau jau minėtus eterinius, jei turite kūdikių savame rate, arba iškart paruoštą mišinuką NUO VABZDŽIŲ.  1-2 lašeliai šio koncentruoto mišinio ant rūbų pasirūpins Jūsų ramiu ir maloniu laiku gamtoje.

Vaikams nuo 1 m. galima įtraukti citrinkvapį eukaliptą, pipirmėtę, kurie atbaido ne tik uodus, bet ir erkes. Todėl purškiklis NUO UODŲ IR ERKIŲ kompleksiškai atbaidys tiek uodus, tiek erkes. Tai priemonė, tinkama visai šeimai, net ir mylimiems augintiniams.

Na o jei jau įkando uodas, naudokite levandų ir arbatmedžio eterinius aliejus, kurie nuima niežulį, tinimą ir alergines reakcijas. Kūdikiams naudokite skiestus su augaliniu aliejumi( 5 ml.-1 lašas eterinio), o vaikams nuo 1 m. gryną lašiuką ant įkastos vietos. Geriausias poveikis, kai tepama iškart po įkandimo, ypač esant alergijai.

Smagiausia tai, kad naudojant eterinius aliejus Jūs ne tik pasirūpinsite apsauga gamtoje, bet ir pastiprinsite vaikų imunitetą.

Vasarojant nepamirškite pasitelkti hidrolatų nauda. Levandų, pipirmėčių hidrolatai Jums pagelbės esant nusbrozdinimams, įbrėžimams ar nudegus saulėje.

Apsauga nuo saulės. Rekomenduojame rinktis natūralią apsaugą, kuri apsaugos nuo saulės UV ir pasirūpins saugiu laiku saulėje -AUKSINIS ĮDEGIS.  Jo sudėtyje aviečių ir gervuogių sėklų aliejai, kurie turi natūralų 50 SPF, kanapių aliejus apsaugo nuo saulės bei yra pralaidus vitaminui D, stiprus drėkiklis alijošiaus gelis, morkų fitolis ir morkų eterinis aliejus, vitaminas E. Šis veido ir kūno aliejus turi raminantį, maitinantį  ir regeneruojantį odą poveikį, todėl palepipinkite juo odą ir po saulės vonių.

Įsimintinos, kupinos kvepiančių akimirkų ir žinoma saugios Jums vasaros!

Daugiau sužinokite čia:

APSAUGA NUO UODŲ

APSAUGA NUO UODŲ IR ERKIŲ

Veido ir kūno aliejus AUKSINIS ĮDEGIS

Eterinių aliejų mišinys NUO VABZDŽIŲ