RIEBIOSIOS RŪGŠTYS IR ODA: TIKRA MEILĖS ISTORIJA

Parašė / 28th sausio, 2021 / Uncategorized / No Comments

ODA yra didžiausias kūno organas, kurį veikia oras, spinduliai ir kiti aplinkos veiksniai. Visos riebiosios rūgštys yra gyvybiškai būtinos odai, tai tarsi statybiniai odos elementai.  Jūsų odą sudaro riebalai, baltymai, vanduo ir taip sukuria apsauginį barjerą.  
Laikui bėgant oda pradeda keistis … Baltymai, kurių gausu mūsų odoje gyvenimo pradžioje, pradeda irti. Odos regeneracija sulėtėja. Mūsų oda suplonėja ir tampa labiau pažeidžiama, greičiau praranda drėgmę, ima glebti.


Drėkinimas, baltymų bei riebalų papildymas yra būtini norint apsaugoti mūsų odą nuo aplinkos veiksnių. 

KAP KAP AROMA VERSLO ĮKŪRĖJOS MILANA ir INDRĖ
  • Riebalų rūgštys yra odos statybinė medžiaga. Todėl siekiant papildyti odą šiomis medžiagomis, tai galite daryti įtraukiant riebiąsias rūgštis mitybą arba vartoti išoriškai, nes jos lengvai absorbuojasi per odą.
  • Jūsų odos riebalai taip pat turi kitų funkcijų. Jie apsaugo nuo vandens netekimo, mažina uždegimą ir dirginimą, apsaugo nuo saulės pažeidimų ir greitina gijimą.

KAP KAP asortimentas yra kruopščiai planuojamas ir kiekvienas mūsų produktas, atsiradęs mūsų lentynose yra išgrynintas, kokią problemą Jums padės išspręsti.
Natūralios kosmetikos linija sukurta tam, kad pasirūpintume Jūsų oda. Štai kodėl mūsų natūralioje kosmetikos linijoje yra drėkinantys HIALURONO SERUMAI, kurie atstato odos drėgmės pusiausvyrą, paskatina kolageno gamybą.

Taip pat ir aliejinės fazės serumai, kurie yra lengvi bei aprūpina odą būtinosiomis maistinėmis priemonėmis bei maitinančiu poveikiu. Su GAIVINAMUOJU SERUMU AR JAUSNYSTĖS ELIKSYRU oda atrodo jaučiasi sveika ir labiau švyti.

Su KAP KAP priemonėmis Jūs savo odai padėsite išlikti ilgiau stangriai, nes serumuose naudojama daug veikliųjų medžiagų, tokių kaip: kolagenas, hialurono rūgštis, vitaminas C, kofermentas Q10 (serume paakiams), vyšnių žiedų ir agurkų ekstraktai, riebiosios rūgštys. Šios medžiagos padeda odai atrodyti lygiai ir sveikai.
Jei nenaudosite savo odos priežiūros ritualuose riebiųjų rūgščių, oda gali tapti dehidratuota, greičiau paveikiama uždegiminių procesų.


Mūsų lengviausias aliejinės fazės serumas veidui GAIVINAMASIS SERUMAS, kuris pagamintas iš vynuogių kauliukų aliejų, kuriame gausu Omega – 6, tokiu būdu padeda odą išlaikyti sveiką. Jie taip pat yra svarbūs odos barjero komponentai, saugantys nuo drėgmės praradimo bei mikrobų poveikio.

Kiek labiau maitinančio poveikio JAUNYSTĖS ELIKSYRAS, praturtintas abrikosų kauliukų aliejumi, kuriame taip pat yra gausu riebiųjų rūgščių. Šis serumas taip pat suteikia antioksidacinį ir turi priešuždegiminį poveikį. Šios formulės lengvos tekstūros, lengvai pasidengia ir greitai įsigeria užtikrindamos svarbiausias odos funkcijas.  

Tai džiugina jūsų odą. O laiminga oda džiugina mus.

Ar bandėte mūsų serumus odai?