KAP KAP ekologiški produktai yra kruopščiai atrinkti iš aukščiausios kokybės augalinių ingredientų bei pagaminti Lietuvoje. Mūsų tikslas pasirūpinti Jūsų gera savijauta, grožiu, sveikata ir namų jaukumu. Produktai skirti tiems, kam rūpi naudojamų priemonių sudėtis ir veiksmingumas.

Priemonės grožiui su natūraliomis aktyviosiomis medžiagomis puoselėja Jūsų odą bei plaukus, taip atskleisdamos jų žavesį ir grožį. Atraskite odos ir plaukų priežiūros sprendimus pagal jų būklę ir poreikius.

Aromaterapiniai aliejų mišiniai sveikatai paruošti patogiai ir saugiai naudoti vaikams bei suaugusiems. Naudodami eterinius aliejus ir priemones su jais natūraliai pasirūpinsite apsauga nuo ligų, sustiprinsite imunitetą ar pagelbėsite jau negaluojant.  Pajauskite veiksmingą gamtos prisilietimą ir mėgaukitės gera savijauta!

Mylime natūralias esencijas ne tik dėl to, kad jos puoselėja grožį ir sveikatą, bet ir dėl nepakartojamo poveikio mūsų emocijoms ir nuotaikai. Ar žinote, kad lašas levandos Jus nuramins ir įneš vidinę harmoniją, o pipirmėtė prikels lyg rytinis kavos puodelis. Ieškote romantikos?-jazminas, ylang ylang ir santalas įkvėps naujiems potyriams. Susikurkite savo aplinką tokią, kurioje jausitės maloniai.

Siekiame dalintis savo žiniomis ir meile natūraliems kvapams, todėl KAP KAP namuose vyksta įvairūs renginiai: paskaitos, kvepalų dirbtuvės, kūrybinės improvizacijos ir asmeninės šventės, ieškantiems originalumo.

KAP KAP – lašas iš gamtos, kuris kasdien padės susikurti gerą emociją ir vidinę harmoniją!