Susipažinkime, esame Milana ir Indrė, KAP KAP studijos įkūrėjos. Savo kelionę su kvapais pradėjome gimus vaikams. Aromaterapija tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, siekiant pasirūpinti savo ir savo artimųjų sveikata bei gera savijauta, namų jaukumu, emocine būsena. Vis dažniau atsirasdavo klausimų aromaterapijos tema artimoje aplinkoje, todėl pajutome poreikį dalintis patirtimi ir meile natūraliems kvapams.

 

Mūsų vertybės

Esame mokyklos laikų draugės ir daugelis prieš pradedant kurti verslą mus atkalbinėjo, nes „draugai verslauti kartu negali”. Paneigėme šį mitą ir džiaugiamės savo draugyste tiek versle, tiek gyvenime. Dažnai girdime, kad esame labai panašios dėl savo vertybių ir puikiai papildome viena kitą. Mums labai svarbu santykis su aplinka, todėl versle vadovaujamės atvirumo ir sąžiningumo principu. Didžiausia dovana spindinčios klientų akys po renginių, atgalinis ryšys dėl produkcijos veiksmingumo ir užmegztas nuoširdus pokalbis. Esame už tai labai dėkingos.

Aromaterapija yra jautri ir subtili sritis, padedanti sustiprinti santykį su gamta ir savimi, todėl daug dėmesio skiriame mūsų produktų kokybei. Visos mūsų žaliavos yra kruopščiai atrinktos ir atkeliauja iš nedidelių ūkių, kur pačios matėme, su kokiu atsidavimu, profesionalumu ir meile žmonės tai daro. Mums tai rūpi.

Į gyvenimą žvelgiame holistiniu požiūriu ir manome, kad kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį. Jaučiame poreikį dalintis savo žiniomis ir drauge kurti kvapų mylėtojų bendruomenę. Vis labiau atsigręžiame į emocijas ir žmogaus vidinį pasaulį, nes aktyviame gyvenimo tempe, kur susidariame su įtampa, stresu, laiko sau stoka, kvapas gali būti tas mažas žingsnelis į stabtelėjimą, grįžimą į save, atliepimą savo poreikių ir harmoningos savijautos palaikymą.