Kurios atarų molekulės gali būti derinamos tarpusavyje? Ir kaip tai veikia?

  1. Bakulų žiedai, santalas , osmanthusas- vidinis balansas, emocinei pusiausvyrai palaikyti. Įvairiapusis, nuo šviežaus vaisių sodo, lengvos smilkalų natos bei prabangios santalo medienos.
  2. Agarmedis, šafranas ir santalas – sodrus, turtingas ir prabangus aromatas. Itin tinka ryškių ir sodrių kvapų mylėtojams. Tai vidinio ryžto, užsispyrimo ir motyvacijos sinergija.
  3. Santalas, jazminas, šafranas – jausmingas, bet tvirtas. Drąsioms ir ryškioms asmenybėms. Tai drąsos, pasitikėjimo savimo ir meilės kvapas.
  4. Deginta žemė, gardenija – tai vienas kitą papildantys aromatais. Kontrastinga sinergija, nuo dūmo ir tabako natos iki saldžios, kremiškos ir pudrinės tekstūros. Jauki, stabilizuojanti ir nuraminanti sinergija.
  5. Indijos lotosas, sausmedis, santalas – veržlus, rytietiškas, charakteringas. Ryškioms asmenybės, stipriems potyriams, drąsai ir pasitikėjimui.
  6. Bakulų žiedai, jazminas – ryškus, svaiginantis gėlinis aromatas. Keliantis begalinį pasitikėjimą, džiaugsmo ir meilės pojūtį.
  7. Bakulų žiedai, rožė- vienas populiariausių jausmingumą ir meilės jausmą puoselėjančių derinių. Pažink ir leisk skleistis  savo jausmingajai pusei.
  8. Baltasis lotosas, bakulų žiedai – tai vidinės harmonijos, laimės, meilės ir pasitikėjimo kvapai.