Edukacijos vaikams

Natūralių kvepalų kūrimo dirbtuvės vaikams  – puiki idėja norintiems orginaliai atšvęsti gimtadienį. Edukacijos metu vaikai taps parfumeriais, ieškančiais geriausiai jų emocijas subalansuojančių kvapų derinio ir kiekvienas susikurs išskirtinius asmeninius kvepalus, kokių neturi niekas kitas! 

Kviečiame švęsti vaikų gimtadienį KAP KAP STUDIJOJE ir susikurti savo unikalų kvapą: kvepalus sau arba purškiklį kambariui. Atsižvelgiant į amžių ( 8-15 m.) organizuojame skirtingo pobūdžio programas vaikų gimtadieniui. Dirbtuvių metu vaikai ne tik susipažins su natūraliais kvapais, bet ir sužinos įdomių faktų apie parfumerijos pasaulį ir atras jų mėgiamus kvapus. Dėl plataus kvapų pasirinkimo ši edukacija puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms!

Užuostas kvapas skatina suvokti mus supantį pasaulį ir labiau pažinti save per pojūčius. O vieną dieną jis kels prisiminimus ir nuves į laimingą, kupiną aromatų bei gerų emocijų gimtadienį.

Kaina 200 eurų, dalyvaujant iki 5 vaikų,  programos trukmė 1 – 1:30 val

Kaina 250 eurų, dalyvaujant nuo 6 iki 10 vaikų, programos trukmė 1:30 – 2 val (esant virš 10 dalyvių, papildomai kainuoja 25 eurus vaikui)

Švenčiant gimtadienį Vilniuje, galime pasiūlyti papildomą paslaugą, – vaikams padaryti laikinas Heena tatuiruotes. Kaina vaikui papildomai 5 eurai, o gimtadienio šventės trukmė darant kvepalus ir tatuiruotes sutariama individualiai.

Galima atsinešti užkandžių, tortą bei gėrimų (reikalingais indais rūpinasi patys dalyviai). Kiekvienas vaikas pasigamina 10 ml talpos kvepalus, kuriuos išsineša namo. Rezervuojame laiką pervedus 50 eurų avansinį mokėjimą, kuris vėliau išskaičiuojamas iš sumos.

Prašome nevėluoti į renginį, nes renginio trukmė prasideda nuo sutarto laiko ir vėlavimo atveju nėra pratęsiama.

Kūrybinės dirbtuvės vaikams organizuojamos ir klasėms, grupėms vaikų. Dėl informacijos kreipkitės  info@kapkap.lt bei +370 60011114 arba +37067479093

Vieta: Žalgirio g. 106 (3aukštas), Vilnius (studija Ok, But First Breakfast); Kepėjų g. 12, Klaipėda, KAP KAP studija; 

50 eurų avansinį mokestį perveskite šiais rekvizitais:

 UAB Gamtos turtai

Sąskaitos nr: LT254010051003673724

Paskirtyje nurodykite renginio miestą, datą ir laiką.