Emocinių kvepalų kūrimas 

Leiskitės į patyriminę kvapų sesiją, kurioje susipažinsite su egzotiniais ir prabangiais aromatais iš viso pasaulio, sužinosite aromaterapijos ir parfumerijos paslapčių. Dirbame su natūralios kilmės esencijomis. Dirbtuvių metu vyksta įdomus pažintinis procesas, nes kiekvienas kvapas skirtingai veikia mūsų emocijas, savijautą. Kūrybinė improvizacija įtraukia į savo kompozicijos paieškas, o galutiniame rezultate susikursite savo asmenybę atspindinčius emocinius kvepalus 10 ml. talpos iš patikusių aromatų.   

Ar kada nors susimąstėte, kokiais aromatais atskleistumėte savo asmenybę? Juk pačių sukurti emociniai kvepalai pasakos Jūsų istoriją, kuri nepakartojama ir įsimenanti! Žaisminga, atskleista gėlių ir vaisių akordais ar dvelkianti rytietiškais atspalviais, optimistiška bei jaunatviška, pažadinanti vasarą ir kelianti nuotaiką? O gal ji sodri ir besiskleidžianti bei užburianti jaukumu ir šiluma?

Trukmė 1.30 val. -1.45 val. 

Dirbtuvės vyksta nedidelėse žmonių grupėse. Dėl privačių renginių, kreiptis į  info@kapkap.lt

Vieta: Žalgirio g. 106 (3aukštas), Vilnius (studija Ok, But First Breakfast); Kepėjų g. 12, Klaipėda, KAP KAP studija; Drobės g. 62 -405 (studija Spacetheplace) Kaunas.

Būtina išankstinė registracija info@kapkap.lt bei +370 60011114 arba +37067479093

Kaina asmeniui: 49 eurai; dviems asmenims: 85 eurai;