Gimtadieniai ir asmeninės šventės

KAP KAP kūrybinės dirbtuvės taps puikia pramoga,  kai ieškote originalios idėjos gimtadieniui ar kitai asmeninei šventei, turiningam laiko praleidimui draugų kompanijoje. Tai laikas, kupinas kūrybiškumo, gerų emocijų ir nuostabių aromatų!

Dirbtuvių metu dalyviai degustuoja kvapus, susipažįsta su egzotiniais ir prabangiais aromatais iš viso pasaulio. Kadangi dirbame su natūralios kilmės esencijomis, įdomus pažintinis procesas, nes kiekvienas kvapas skirtingai veikia mūsų emocijas, savijautą. Kūrybinė improvizacija įtraukia kiekvieną į savo kompozicijos paieškas, o galutiniame rezultate kiekvienas renginio dalyvis išsineša savo asmenybę atspindinčius emocinius kvepalus 10 ml. talpos iš patikusių aromatų. Taip pat yra galimybė kurti kvepiančias dulksnas 30 ml. talpos, kurios tinka namų, tekstilės ar automobiliui kvėpinti. Prieš renginį reikėtų susiderinti gaminamą produktą. 

Kaina asmeniui 35 eurų, esant 7 ir daugiau dalyvių. Jei žmonių mažiau, minimali suma 245 eurų. Dirbtuvių metu galite atsinešti vyno ar šampano, lengvų ir neturinčių intensyvaus kvapo užkandžių . Rezervuojame laiką pervedus 50 eurų avansinį mokėjimą, kuris vėliau bus išskaičiuojamas iš sumos. Šventės trukmė apie 1.30 val. priklausomai nuo dalyvių skaičiaus. Norint šventės trukmę prailginti už papildomą mokestį, būtina susitarti iš anksto. 

Renginio metu taikome 10 proc. nuolaidą visiems KAP KAP aromaterapiniams produktams.

Renginius galime vesti ir Jūsų pasirinktoje vietoje. Dėl sąlygų kreipkitės asmeniškai.

Trukmė 1.30 val. -1.45 val. (prašome nevėluoti į renginį, nes renginio trukmė prasideda nuo sutarto laiko ir vėlavimo atveju nėra pratęsiama)

Vieta: Žalgirio g. 106 (3aukštas), Vilnius (studija Ok, But First Breakfast ); Kepėjų g. 12, Klaipėda, KAP KAP studija; Drobės g. 62 -405 ( studija Spacetheplace) Kaunas.

Būtina išankstinė registracija info@kapkap.lt bei tel. +370 60011114 arba +37067479093

50 eurų avansinį mokestį perveskite šiais rekvizitais:

 UAB Gamtos turtai

Sąskaitos nr: LT254010051003673724

Paskirtyje nurodykite renginio miestą, datą ir laiką