Kūrybinės dirbtuvės mergvakariui

Ieškote ORIGINALIOS MERGVAKARIO IDĖJOS? Kviečiame į KAP KAP studiją! Kūrybinės kvepalų dirbtuvės, Meilės eliksyro kūrimas, afrodiziakinių dulksnų kūrimas, moteriškos paslaptys ir magiška atmosfera! NUOTAKA LIKS MALONIAI NUSTEBINTA, o įspūdžiai ir susikurtas aromatas išliks ilgam!

Dirbtuvių metu nuotaka ir visa merginų kompanija degustuoja kvapus, susipažįsta su egzotiniais ir prabangiais aromatais iš viso pasaulio. Kadangi dirbame su natūralios kilmės esencijomis, įdomus pažintinis procesas, nes kiekvienas kvapas skirtingai veikia mūsų emocijas, savijautą. Kūrybinė improvizacija įtraukia kiekvieną į savo kompozicijos paieškas, o galutiniame rezultate kiekviena mergina išsineša savo asmenybę atspindinčius emocinius kvepalus 10 ml. talpos iš patikusių aromatų.   

Kaina asmeniui 35 eurai. Jei dalyvių mažiau, minimali suma 245 eurų arba iki 7 dalyvių. Dirbtuvių metu galite atsinešti vyno ar šampano, lengvų ir neturinčių intensyvių kvapų užkandžių. Laiką rezervuojame tik pervedus 50 eurų avansinį mokėjimą, kuris vėliau išskaičiuojamas iš sumos. Šventės trukmė apie 1:30, priklausomai nuo merginų skaičiaus.

Dirbtuvių metu papildomai galima sukurti Meilės eliksyrą, nešantį laimę, meilę, aistrą vedybiniame gyvenime! Kvapnaus ir afrodiziakinio Meilės eliksyro kūrimas tampa išties puikiu šventės akcentu, kūrybiniu ritualu, kada visos mergvakario merginos įdėdamos po kvapą su gražiausiu palinkėjimu įteikia kaip dovaną nuotakai. Papildomai 30 ml AFRODIZIAKINIS MEILĖS ELIKSYRAS kainuoja 30 eurų prie bendros sumos.

Renginio metu taikome 10 proc. nuolaidą visiems KAP KAP aromaterapiniams produktams.

Renginius galime vesti ir Jūsų pasirinktoje vietoje. Dėl sąlygų kreipkitės asmeniškai.

Trukmė 1.30 val. -1.45 val. (prašome nevėluoti į renginį, nes renginio trukmė prasideda nuo sutarto laiko ir vėlavimo atveju nėra pratęsiama)

Vieta: Žalgirio g. 106 (3aukštas), Vilnius (studija Ok, But First Breakfast); Kepėjų g. 12, Klaipėda, KAP KAP studija; Drobės g. 62 -405 (studija Spacetheplace) Kaunas.

Būtina išankstinė registracija info@kapkap.lt bei tel. +370 60011114 arba +37067479093

50 eurų avansinį mokestį perveskite šiais rekvizitais:

 UAB Gamtos turtai

Sąskaitos nr: LT254010051003673724

Paskirtyje nurodykite renginio miestą, datą ir laiką