Kūrybinės sesijos įmonėms

Ieškote originalios idėjos kolegų vakarėliui, teambuilding’ui? KAP KAP kūrybinės dirbtuvės kaip tik Jums. Nauja patirtis, malonūs pojūčiai, kūrybinė improvizacija ir smagus laikas aromatingose dirbtuvėse!

Kūrybinėse dirbtuvėse susipažinsite su natūraliais kvapais iš viso pasaulio, sužinosite jų savybes bei naudą. Pasinėrę į paieškas bei kvapnią improvizaciją ieškosite tarpusavyje tinkančių derinių, ieškomų spalvų, aromatų skambesio, kad sukurtumėte nepriekaištingą aromato kompoziciją. 

Kadangi dirbame su natūralios kilmės esencijomis, sužinosite, kaip kiekvienas kvapas veikia mūsų ir aplinkinių savijautą, nuotaiką, emocijas. Kokie kvapai nuramina stresą ir įtampą, kurie sutelkia mintis darbui, kvapų marketingas ir kaip jis veikia?  Įdomus pažintinis procesas, intuityvus kvapo uostymas, kūrybinė improvizacija ir kiekvienam dalyviui sukuriamas produktas. 

Kūrybinių dirbtuvių metu kuriame emocinius kvepalus arba kvapnią dulksną. Kvepalai yra skirti sau, tepti ant pulsuojančių vietų ir susikurti norimą nuotaiką, emociją. Kvapni dulksna skirta kvėpinti aplinką: namams, ofisui, automobiliui. Renginių metu naudojame prabangius ir egzotinius nišinius kvapus, todėl kiekvienas susikurs sau patikusią kompoziciją. 

Renginių kainodara įmonėms:

Kaina asmeniui 35 eur plius PVM. Minimali renginio suma 245 plius PVM, dalyvaujant iki 7 dalyvių. Į kainą įskaičiuota edukacija ir kiekvienam dalyviui – asmeninis aromatas arba kvapni dulksna. Dėl didesnių renginių kainodaros kreipkitės asmeniškai +370 600 11114 arba info@kapkap.lt

Pas mus galite atsinešti vaišių: lengvų užkandžių, gėrimų. Esant poreikiui, galime atvykti ir pravesti renginį Jūsų pasirinktoje vietoje. 

Su kitomis paslaugomis įmonėms kviečiame susipažinti mūsų kategorijoje skirtoje Verslui. 

Trukmė 1.30 val. -1.45 val. (prašome nevėluoti į renginį, nes renginio trukmė prasideda nuo sutarto laiko ir vėlavimo atveju nėra pratęsiama).

Vieta: Vilnius Žalgirio g. 106 (3aukštas), (studija Ok, But First Breakfast ); Klaipėda Kepėjų g. 12, KAP KAP studija; Kaunas Drobės g. 62 -405 ( studija Spacetheplace)

Būtina išankstinė registracija info@kapkap.lt bei +370 60011114 arba +37067479093